Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Таврійська губернія та Небесне місто. «Божевільні ідеї» Кремля щодо українських територій

Буданов розповів що Кремль хоче робити на українських територіях. Фото: miskrada.kherson.ua

Буданов розповів що Кремль хоче робити на українських територіях. Фото: miskrada.kherson.ua

У хворому розумі російського керівництва є дві ідеї, які вони плекають щодо тимчасово окупованих українських територій. Про це заявив керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов в інтерв’ю «НВ».

Перша ідея росіян, озвучена главою ГУР, це відтворення Таврійської губернії, яка була нетривалий час у Російській імперії.

Quote«Це територія Криму, Херсонщини, частково Миколаївщини й навіть трохи Донецької області та Запоріжжя з адміністративним центром у місті Сімферополі. Це та ідея, яку вони зараз проштовхують», — сказав він.

Друга ідея, за його словами, — так зване Небесне місто.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Це Одеська область, Херсонська область, частина Миколаївської області, місто Дніпро та частина Донецької області. Була така концепція. Ще раз говорю: це — хворий розум», — наголосив Буданов.

Керівник ГУР підкреслив: ці дві божевільні ідеї Кремль сприймає серйозно й намагається втілити.

За словами Буданова, путін ще не вирішив, чи приймати захоплені території Донбасу до складу росії.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Зараз вони ще на роздоріжжі. Тобто не вони, а він, президент рф, – там одна людина вирішує все. Він не ухвалив остаточного рішення щодо того, чи варто намагатися йому прийняти так званий Донбас до складу росії, чи залишити його якоюсь третьою територією», — сказав начальник ГУР.

Буданов також розповів, що росіяни хочуть влаштувати голод на Херсонщині.

Quote«Вони спробують створити демографічну кризу, а потім – гуманітарну. Тільки в такому разі вони зможуть впоратися з більшістю населення. Дуже легко маніпулювати настроями населення, коли в людей забрати все, а потім пропонувати гуманітарну допомогу. Щоб не витрачати мільйони, вони витрачатимуть копійки, даючи крихти хліба», – прогнозує він.

Коментарі

Всі новини