Боротьба Приватбанку та сім'ї Суркісів загрожує київському «Динамо» банкрутством

Колаж: PG

Колаж: PG

Приватбанк планує почати судову тяжбу із Суркісами через борг футбольного клубу «Динамо» (Київ) у розмірі майже $20 млн.

Про це повідомило видання Liga.net із посиланням на джерела.

Банк поки не коментує цю інформацію, посилаючись на банківську таємницю.

Telegram Logo

За даними видання, клуб «Динамо» винен Приватбанку приблизно $17 млн, ще майже $5 млн — особистий борг його президента Ігоря Суркіса. Банк може зажадати повернення боргів ще до кінця цього року.

«Динамо» оформило перший кредит у Приватбанку, який тоді належав Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову, 2008 року. Історія починалася з кредитного ліміту в розмірі $3 млн.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

У січні 2018 року, коли закінчився останній кредитний договір між сторонами, клуб був винен банку $16,7 млн.

Великими клієнтами Приватбанку були і члени родини Григорія та Ігоря Суркісів, які із середини 1990-х контролюють «Динамо». Їхні депозити в банку перевищували мільярд гривень. Так, батько братів тримав у банку $20 млн. Цей депозит виступав забезпеченням кредитів «Динамо».

Контекст. Верховний Суд задовольнив клопотання Приватбанку про те, щоби припинити виконувати постанову Печерського районного суду Києва від лютого 2017 року про обслуговування депозитів компаній братів Суркісів.

Печерський районний суд Києва 2 вересня задовольнив позов офшорних компаній братів Суркісів до Приватбанку щодо порядку виконання рішення суду від 2017 року про зобов'язання банку обслуговувати їхні депозити, заборгованість за якими позивачі оцінюють у $350 млн (приблизно 10 млрд грн).

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини