Facebook Pixel

Bolt залучив $711 млн інвестицій і майже подвоїв оцінку компанії — до $8,4 млрд

Естонська компанія Bolt залучила $711 млн у новому раунді фінансування. Основні інвестори – Sequoia Capital і Fidelity. З новою інвестицією оцінка компанії майже подвоїлася — з $4,8 млрд до $8,4 млрд. Про це повідомляє CNBC.

Зазначається, що залучені інвестиції буде спрямовано на подальше масштабування наявних продуктів компанії та прискорення переходу від особистих автомобілів до сервісів каршерінґу в містах.

Інвестиційний раунд очолили Sequoia Capital і Fidelity Management and Research Company за участю Whale Rock, Owl Rock (підрозділ Blue Owl), D1, G Squared, Tekne, Ghisallo та інших компаній.

Генеральний директор і співзасновник Bolt Маркус Вілліг пояснює успіх компанії тим, що інвестори починають розуміти цінність «суперзастосунку» — концепції, що охоплює кілька сервісів, об’єднаних в одну платформу. Ця тенденція є особливо популярною в деяких частинах Азії, але повільніше розвивається у Європі та Північній Америці.

Контекст. Попередній раунд було закрито п’ять місяців тому. Тоді сервіс залучив $713 млн. Компанія оцінювалася в $4,8 млрд.

Заснована у 2013 році компанія Bolt має майже 100 мільйонів клієнтів у 45 країнах Європи та Африки. Сервіс надає послуги таксі, доставки їжі та прокату електросамокатів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉