Бізнесмен, якого розшукував Зеленський, вийшов із СІЗО

Фото: Facebook

Фото: Facebook

Одеський бізнесмен Вадим Альперін, якого президент Володимир Зеленський назвав «одним із хрещених батьків» контрабанди, вийшов із СІЗО.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«З першим снігом, Києве! Вдихнути на повні груди морозне повітря свободи особливо приємно!» — написав Альперін.

Telegram Logo

Контекст

  • Співробітники НАБУ і САП 26 листопада затримали 10 осіб за підозрою в злочинах, пов'язаних з порушенням митного законодавства. Серед них — сім співробітників органів митного контролю. Заступник начальника Київської міської митниці Сергій Тупальский повідомив, що в його будинку проходять обшуки. Згідно з припущеннями ЗМІ, ці обшуки та затримання пов'язані зі «справою Альперіна».
  • Увечері того ж самого дня президент Володимир Зеленський на своїй сторінці у Facebook повідомив, що під час операції з виявлення корупціонерів на митниці втік один із фігурантів справи – підприємець Альперін. Він закликав усіх допомогти з його пошуками.
  • Альперін 27 листопада самостійно приїхав до САП, і там його затримали співробітники НАБУ.
  • Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід у вигляді арешту бізнесменові Вадиму Альперіну і призначив заставу в розмірі 70 млн грн.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Список «червоної» та «зеленої» зон: можливі зміни у критеріях МОЗ

Міністерство охорони здоров'я може змінити критерії розділення країн на «червону» та «зелену» зони. Замість кількості активних хворих можна використовувати показник інцидентності на 100 тис. населення, який розраховується за кількістю нових захворювань за останні 14 днів.

Ті, що біжать хвилями. Як треба змінити портову галузь України

Українську портову галузь стрясають скандали. Державні органи, які регулюють діяльність портів, продовжують створювати в них вкрай токсичну атмосферу. Для того щоб знову зробити галузь привабливою для вантажів і домогтися значного зростання перевалки, потрібна масштабна дерегуляція та зміна низки ключових законів.

партнерський матеріал

Зеленський пообіцяв МВФ до кінця тижня представити кандидатуру голови Нацбанку

Президент Володимир Зеленський під час розмови з директоркою-розпорядницею МВФ Крісталіною Георгієвою запевнив, що до кінця тижня запропонує парламенту кандидатуру голови НБУ.