Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Суд заарештував Альперіна з можливістю застави в 70 млн грн

Фото: РБК-Україна

Фото: РБК-Україна

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід у вигляді арешту бізнесменові Вадиму Альперіну і призначив заставу в розмірі 70 млн грн. Про це повідомлено на сторінці суду в Facebook.

Альперін звинувачується в організації корупційних схем на митниці, що завдало державі збитків у розмірі 78 млн грн. Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) просила взяти його під варту з заставою 288 млн грн.

У разі внесення застави суд зобов'язав Альперіна здати паспорти, носити електронний браслет, а також з'являтися за першою вимогою в слідчі органи.

Контекст

  • Альперін 27 листопада самостійно приїхав до САП, і там його затримали співробітники НАБУ.
  • 26 листопада співробітники НАБУ і САП затримали 10 осіб за підозрою в злочинах, пов'язаних з порушенням митного законодавства. Серед них — сім співробітників органів митного контролю. Заступник начальника Київської міської митниці Сергій Тупальский повідомив, що в його будинку проходять обшуки. За припущеннями ЗМІ, ці обшуки і затримання пов'язані з «ділом Альперіна».
  • Увечері того ж дня президент Володимир Зеленський на своїй сторінці в Facebook повідомив, що під час операції по виявленню корупціонерів на митниці втік один з фігурантів справи, підприємець Альперін. Він закликав усіх допомогти з його пошуками.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини