Facebook Pixel

Бізнес-партнери співвласника «АТБ» купили компанію з видобутку золота — ЗМІ

Автор

Олександр Настенко та Віталій Якименко, які мають спільний бізнес з співвласником мережі супермаркетів «АТБ» Геннадієм Буткевичем, у листопаді 2019 року стали власниками компанії «Ліра Майн Мінералз», пише видання «Наші Гроші».

Компанія має право видобувати золото в Кіровоградській області. Раніше нею володів житель Ужгорода Владислав Діброва, який залишився у компанії на посаді директора.

Окрім цієї компанії, Настенко та Якименко вважаються засновниками цілої низки підприємств, які спеціалізуються на видобуванні корисних копалин. З Буткевичем вони пов'язані через компанію «Атомні Енергетичні Системи України», яка має три дозволи на геологічне вивчення надр, зокрема на розробку родовищ урану.

Telegram Logo

Також раніше Настенко та Якименко володіли компанією «Укргаздоба», бенефіціаром якої наразі вважається Буткевич. Крім того, останній викупив у Олександра Павлюченка, який був помічником екснардепа від «Народного фронту» та бізнес-партнера Арсена Авакова Ігоря Котвіцького, дві компанії. Йдеться про «Нафтогазенергопром» та «Центральну нафтогазотранспортну компанію».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини