Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Компанія «Біовіт» розігрує з-поміж своїх клієнтів 31 тис. грн до Дня Незалежності

Фото надане партнером

Фото надане партнером

До 31-річчя незалежності України компанія «Біовіт» проводить розіграш 31 тис. гривень з-поміж клієнтів, які здійснили покупку на сайті. Переможців буде визначено рандомно, і вони зможуть витратити свій виграш на продукцію з асортименту biovit.ua.

24 серпня 2022 року вся країна відзначатиме чергову річницю незалежності України — особливу дату для кожного українця, як заведено, вважають датою утворення сучасної держави Україна. Цього року це свято сприймається всіма жителями країни особливо глибоко, адже вперше за 31 рік нам усім доводиться щосили боротися та доводити свою Незалежність.

Компанія «Біовіт» із перших місяців війни підтримує Збройні сили України. Це й адресна допомога, й участь у різних зборах і акціях. А зараз biovit.ua хочуть підтримати й простих громадян країни, українців, які попри все живуть, мріють, вірять і піклуються про своє здоров'я.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Біовіт» оголошує великий розіграш — на кону 31 тис. грн, і виграти може не один учасник, а 31 людина.

zobrzh2.jpg

В акції можуть взяти участь усі зареєстровані користувачі. Для цього потрібно з 22.08 до 28.08 здійснити покупку на сайті biovit.ua на суму від 1000 грн і вище.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Ось і все – дані автоматично буде перенесено в базу, а потім рандомайзер визначить щасливих переможців. Кожен із них отримає 1000 грн на бонусний рахунок.

Цією сумою можна буде розрахуватися за будь-які товари на сайті компанії «Біовіт» — фітокомплекси, вітаміни, мінерали, косметику й навіть товари для тварин. Докладніше про умови акції ви можете прочитати тут.

Не варто втрачати подібну можливість! Шанси виграти свої 1000 грн дуже високі, тому не забудьте розповісти про розіграш усім своїм друзям, близьким і знайомим. Адже компанія «Біовіт» планує анонсувати ще багато цікавих акцій і призів — стежте за новинами.

Матеріали, розміщені в рубриці «Новини компаній», є прес-релізами. Редакція не несе відповідальності за зміст розміщених в цій рубриці матеріалів.

Коментарі

Всі новини