Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Білорусь почала повертати Росії брудну нафту

Білорусь повернула Росії понад 80 тис. тонн забрудненої нафти, повідомили в концерні «Белнефтехім».

Розпочалось транспортування нафти, яка накопичилася в резервуарах Мозирського нафтопереробного заводу, до російської станції «Унеча» у Брянській області.

Зараз «Гомельтранснафта Дружба» і «Транснефть-Дружба» працюють над виконанням етапів дорожньої карти заходів по заміщенню на території Білорусі неякісної нафти. Вже розроблені й погоджені документи, які потрібні для організації перевезення сировини з країни.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Транспортування чистої нафти у напрямку Мозирського НПЗ і в українському напрямку відбувається у плановому режимі. Завод слідкує за якістю на кожній стадії продукції, яка випускається, додали в концерні.

Концерн «Белнефтехім» повідомив про постачання брудної нафти з Росії 19 квітня. «Гомельтранснафта Дружба» 24 квітня зупинила її транзит до Європи. Міненерго Росії підтвердило забруднення нафти токсичною речовиною — діхлоретаном. Як стверджували в «Транснафті», забруднення сталося на ділянці Самара-Унеча й виникло у результаті навмисних дій. Якісна російська нафта почала надходити до Білорусі 2 травня.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини