Білл Гейтс нарощує свій інтерес до бізнес-авіації

Фото: скріншот

Фото: скріншот

Співзасновник Microsoft Білл Гейтс має намір через свій інвестфонд Cascade Investment взяти участь у покупці британської компанії Signature Aviation, одного з лідерів світового ринку приватних авіаперевезень. У грудні стало відомо про те, що подібні переговори веде інвестфонд Blackstone. Тепер два фонди хочуть купити Signature Aviation спільно, повідомило Bloomberg.

Як випливає із заяви компаній, переговори знаходяться на просунутій стадії. Фонди пропонують $5,2 за акцію Signature Aviation, тим самим загальна сума угоди може скласти $4,3 млрд. Cascade вже володіє 19% акцій компанії, в разі успіху операції він підвищить частку до 30%, а Blackstone володітиме 70%. Крім Blackstone і Cascade серед потенційних покупців Signature Aviation знаходяться інвестфонди Carlyle Group і Global Infrastructure Partners.

Контекст. У 2020 році ринок приватних авіаперельотів постраждав набагато менше, ніж авіаційна галузь у цілому, так як різке скорочення кількості звичайних рейсів і небезпечність таких перельотів з точки зору ймовірності зараження сприяли популярності приватних перельотів серед заможних людей.

Telegram Logo

Signature Aviation є оператором приватних авіаперельотів у декількох сотнях аеропортів по всьому світу, вона обслуговує близько 1,6 млн рейсів бізнес-джетів на рік. Її штабквартира знаходиться в Лондоні, акції котируються на Лондонській фондовій біржі. За підсумком 2019 року дохід компанії склав $2260,5 млн, чистий прибуток — $41,0 млн. Кількість працівників — 5500 (в 2018 році).

Cascade Investment — американська холдингова й інвестиційна компанія зі штабквартирою в Кіркленді (штат Вашингтон). Він контролюється Біллом Гейтсом і управляється Майклом Ларсоном.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Blackstone — американська інвестиційна група компаній, заснована в 1985 році колишніми топменеджерами сфері угод злиттів і поглинань, проте з часом перетворилася на одну з найбільших приватних інвесткомпаній в США.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини