Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В індустріальному парку «Біла Церква» розпочато будівництво заводу за $2 млн

Засновник компанії Василь Хмельницький. Фото: Ufuture

Засновник компанії Василь Хмельницький. Фото: Ufuture

В індустріальному парку «Біла Церква» в Київській області в середу, 27 липня, розпочато будівництво заводу, запуск якого заплановано на 1 листопада 2022 року.

Про це повідомив засновник компанії UFuture, що спеціалізується на великих інфраструктурних проєктах, Василь Хмельницький, пише «Інтерфакс-Україна».

Quote«В умовах війни ми відчули великий запит від українських виробників із регіонів на релокацію до індустріального парку «Біла Церква». Вони мають альтернативу — переїзд до ЄС, але для економіки важливо залишати виробників у країні: це податки, робочі місця та розвиток. Сьогодні ми стартували в ІП «БЦ» будівництвом нового сучасного приміщення під завод площею 4 тис. кв. м. Сума інвестицій орієнтовно становитиме $2 млн», — розповів він.

Хмельницький додав, що цей проєкт стане рекордом компанії за швидкістю будівництва.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Уже 1 листопада запустимо там виробництво. Зараз ведемо переговори з декількома претендентами з Миколаєва та Харкова», — повідомив Хмельницький.

Холдингова компанія UFuture бізнесмена Хмельницького в рамках бізнес-стратегії на 2022 рік планувала розширити з 5 до 11 кількість виробництв в ІП «Біла Церква». Раніше Хмельницький прогнозував, що в цьому індустріальному парку буде збудовано 11 тис. кв. м промислових приміщень для релокації підприємств, орієнтовна інвестиція — $6,5 млн. Загалом підприємець повідомив про плани будівництва в Білій Церкві 30 заводів.

Вартість активів UFuture оцінюється в $500 млн, а загальна капіталізація бізнесів, у які вона інвестувала, становить до $1 млрд.

Підписуйтесь на нас в Google News!

UFuture є мажоритарним акціонером девелоперської компанії UDP (спеціалізується на великих інфраструктурних проєктах) і міжнародного аеропорту «Київ» ім. І. Сікорського, стратегічним інвестором у Biopharma (фармацевтика) та UDP Renewables (відновлювана енергетика).

Компанія активно інвестує в нові бізнес та імпакт-проєкти, з-поміж яких інноваційні парки UNIT.City в Києві та Харкові, LvivTech.City у Львові; індустріальний парк «Біла Церква», школа бізнесу для підприємців USB (Unit School of Business), виробничий акселератор INDAX.

Коментарі

Всі новини