Facebook Pixel

Безоплатна терапія під час війни: як отримати допомогу та допомогти проєкту

Команда українців створила Mindly – платформу з надання психологічної допомоги онлайн. Мета проєкту — зробити послуги професійних психологів доступними для кожного українця.

Quote«Зараз наша місія є соціальною. Ми прагнемо, щоб у ці складні часи всі українці мали змогу отримати безоплатну терапію», розповідає засновник платформи Дмитро Подолєв.
ter2.png

За його словами, для реєстрації на платформі достатньо української банківської картки.

Quote«Наші психологи отримують оплату за всі проведені сесії, бо ми не віримо в безплатну працю. Вони так само перебувають в Україні, мають сім'ї, які треба утримувати, та емоційно дуже вкладаються у свою роботу», — додав засновник.
ter7.png

На думку Подолєва, неможливо отримати якісну консультацію, якщо з тобою працює психолог-волонтер.

Quote«Як бізнес, увесь прибуток — 25% комісії за платні консультації — ми реінвестуємо в безоплатні консультації. Ви можете придбати консультацію для себе й у такий спосіб допомогти тим, хто її потребує або зробити офіційний донейт», — запропонував він.

Перевагою платформи є те, що людина може безплатно отримати не одноразову консультацію, а повноцінну довгострокову терапію. Mindly — це місце, де можна знайти перевірених спеціалістів. Тільки 3% топових психотерапевтів потрапляють до команди.

ter9.png
Quote«Ми проводимо особисті співбесіди, збираємо рекомендації, дивимося на досвід і освіту. Обов'язково отримуємо зворотний зв'язок від клієнтів після сесій і в такий спосіб створюємо рейтинг найкращих психологів», — коментують представники команди.

Зараз на платформі вже зареєстровано 3 тис. користувачів, проведено понад 1 тис. сесій.

ter-12-1.png
Quote«Навчитися жити усвідомлено — надважливо. Маємо памʼятати про це завжди, а особливо в такі непрості часи», — говорять засновники.
ter5.png
ter6.png
ter8.png
ter12.png
ter5.png Thumb ter6.png Thumb ter8.png Thumb ter12.png Thumb

Для запису на консультацію достатньо перейти за посиланням:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉