Верховна Рада призначила заступника голови Офісу президента Вадима Пристайка міністром закордонних справ України. За проголосували 310 депутатів, проти — 0, утрималися — 49.
У "Слуги народу" Пристайко підтримали 250 осіб, ОПЗЖ — 0, в Євросолідарності — 0, у "Батьківщині" — 21 депутат, у "Голосі" — 0. В групі "За майбутнє за нього віддали голоси 20 депутатів, крім того, він отримав 19 голосів від позафракційних парламентарів.
Вадим Пристайко закінчив Київський політехнічний інститут та Українську академію зовнішньої торгівлі.

У списку посад у Пристайко — консультант Головного управління з питань зовнішньої політики АП, радник з політичних питань у справах України в Канаді, заступник директора департаменту НАТО, заступник керівника місії посольства України в США.
Крім того, в останні роки він працював надзвичайним та повноважним послом України в Канаді, заступником голови МЗС та головою місії України при НАТО. У травні 2019 року Пристайко призначили заступником голови Офісу президента України.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також