Facebook Pixel

Безплатний курс про створення та ведення ФОП від Дії та Juscutum вже доступний онлайн

Соцмережа та освітня платформа для креативних індустрій CASES за участі «Дії» та адвокатського об'єднання Juscutum запустили безплатний онлайн-курс про створення та ведення ФОП. Він містить як серію корисних уроків, так і корисні посібники та безплатні шаблони договорів для надання послуг!

Курс стане в пригоді дизайнерам, розробникам, маркетологам та іншим представникам креативних індустрій

Мета курсу — сприяти збільшенню кількості фахівців, що надають свої послуги офіційно та прозоро сплачують податки. Для цього в курсі послідовно й простою мовою розповідається все, що може знадобитися фахівцям, що хочуть зареєструватись як підприємці: як зареєструватись, як підібрати КВЕДи, які податки та збори слід платити, що враховувати під час складання договору та як надсилати його в цифровому форматі.

«Стати підприємцем в Україні можна за 10 хвилин — відкривши ФОП на порталі «Дія». Це найшвидша реєстрація бізнесу у світі. Водночас українці все ще вагаються, чи реєструвати свій бізнес офіційно — через поширені міфи про труднощі ведення ФОП.

«Дія» змінює підхід до відкриття і ведення бізнесу, щоб підприємці могли отримувати послуги швидко, зручно і без зайвої бюрократії.

Тому із задоволенням підтримали ініціативу CASES та підготували кілька відеоуроків про сервіси «Дії» для ФОП — реєстрацію ФОП, внесення змін про ФОП та закриття ФОП. Усі послуги автоматичні — без участі державного реєстратора. Будуємо найзручнішу взаємодію з державою, щоб підприємців в Україні ставало все більше», — говорить Мстислав Банік, керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі.

Програма курсу є унікальною

Усі матеріали розроблені спільно з експертами адвокатського об'єднання Juscutum, зокрема з Дмитром Палющенком, керівником практики супроводу бізнесу, та командою «Дії», зокрема Степаном Слуцьким, менеджером послуг для ФОП у «Дії». Редактором курсу виступив Анатолій Попель, CEO CASES.

Унікальність програми полягає в тому, що у ній розкривається не лише тема реєстрації ФОПа, але й суміжні теми: як правильно звітувати про свою діяльність, як взаємодіяти з клієнтами та як, за потреби, закрити ФОП.

Особливістю курсу є те, що окрім уроків, він містить комплект шаблонних документів: договорів, додатків, актів та рахунків.

«Креативні індустрії відіграють важливу роль у сучасному суспільстві, сприяючи прогресу та інноваціям. Наша місія – допомогти людям з творчого сектору опанувати необхідні знання для юридично правильного ведення підприємницької діяльності. Адже збільшення кількості офіційно зареєстрованих фахівців сприяє розвитку нашої держави. Цей процес створює нові можливості для галузі та ринку, зміцнюючи культурний та економічний ландшафт країни», — коментує команда Juscutum.

Курс розроблено з урахуванням усіх актуальних законодавчих норм. Команда подбала про те, щоб інформація була максимально доступною та зрозумілою.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉