Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Банки Гонконгу перейдуть в віртуальний світ

Фото: mygazeta.com

Фото: mygazeta.com

Перший цифровий банк Гонконгу пропонує завищену 6%-у ставку по депозитах, щоб залучити клієнтів з традиційних банків з фізичними відділеннями.

ZA Bank Ltd. почал пробний запуск банківського сервісу, який платить обраній групі вкладників на 3 процентних пункти більше, ніж традиційні банки, такі як HSBC Holdings Plc і Standard Chartered Plc, повідомляє Bloomberg.

ZA Bank Ltd. підрозділу ZhongAn Technologies International Group Ltd — один з восьми цифрових банків, які готуються вийти на ринок Гонконгу в найближчому майбутньому. Прес-секретар ZA заявляє, що користувачам доступний «повний набір послуг 24/7», що дозволяє відкрити рахунок за п'ять хвилин, використовуючи тільки гонконгівську ідентифікаційну карту.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Це скоріше виверт, яка не повинна стати нормою. Але конкуренція за кошти дійсно зростає, так як виходять ще вісім банків», — сказав Террі Сіу, скарбник CMB Wing Lung Bank Ltd., який платить 3,8% новим вкладникам за двомісячні депозити в гонконзьких доларах.

ZA почав пілот минулого місяця і пропонує 6%-ву ставку для тримісячних депозитів у гонконгських доларах, обмежених до 200 тис. гонконгських доларів ($25 тис.). Як повідомляється, за замовчуванням, ставка встановлена на рівні 2%, але вона підвищується до 6% для клієнта, який пішов з традиційних фінансових установ.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Традиційні банки, такі як Standard Chartered, HSBC і BOC Hong Kong Holdings Ltd., платять 1,9% до 2,3%.

Контекст. У минулому році Гонконгське валютне управління, де-факто центральний банк колишньої британської колонії, надало ліцензії на здійснення віртуального банкінгу ряду фінансових груп. У їх числі китайських гігантів Ant Financial і Tencent Holdings Ltd.

Ставки різко контрастують з частинами розвиненого світу, де центральні банки знизили ключові ставки нижче нуля, змушуючи банки в деяких випадках передавати негативні ставки роздрібним клієнтам. У Данії, де ставки були негативними найдовше, група банків тепер стягує плату з вкладників.

Депозитні ставки також нижче серед інших інтернет-банків по всьому світу. Monzo в Великобританії пропонує депозити в розмірі близько 1,3%. У США у Ally є рахунки зі ставкою 1,6%, а підприємство Marcus від Goldman Sachs Group Inc. пропонує ощадний рахунок зі ставкою 1,7%.

Віртуальні банки надають традиційні банківські роздробні послуги: вони приймають депозити і видають кредити. Але при цьому не створюють фізичні філії, що знижує витрати на розрахунково-касове обслуговування.

Коментарі

Всі новини