Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Бахматюк написав листа Зеленському

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Відомий український олігарх Олег Бахматюк спільно з колективом групи компаній «Авангард» і «Укрлендфармінг» опублікував звернення до президента України Володимира Зеленського. Зеленського просять зупинити Національне антикорупційне бюро (НАБУ) і припининити тиск на компанії.

У зверненні зазначається, що наприкінці грудня за ініціативою НАБУ Генпрокуратура відновила дві справи майже трирічної давності проти компанії «Авангард», які НАБУ тоді розслідувало і які було закрито.

У групі компаній називають ці справи абсурдними, стверджуючи, що їх звинувачують у тому, що двох заводів з виробництва яєць не існує, хоча вони працюють ще з 2013 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Ці справи використовуються для тиску на компанію, як і справи проти « VAB Банку», допити НАБУ 10 тис. працівників «Укрлендфармінгу» і обшуки на підприємствах», — йдеться у заяві.

У тексті звернення серед іншого також міститься погроза вивести людей на вулиці, аби «боротися за свої права».

«Ми будемо стукати в усі двері, аби нас почули. Нам важко боротися з системою, але ми не можемо просто сидіти і дивитися, як руйнують нашу компанію. І ми сподіваємося, що, керуючись інтересами держави, ви зупините НАБУ і його керівника, який переступив у своїй помсті усі межі здорового глузду», — заявили в групі компаній Бахматюка.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Ввечері 11 листопада джерела The Page повідомляли про те, що представники правоохоронних органів прийшли до офісу «Райффайзен Банку Аваль», аби заарештувати голову правління установи Олександра Писарука. Пізніше в НАБУ заявили про затримання сімох осіб за підозрою у привласненні 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту, який Нацбанк 2014 року видав « VAB Банку». Тоді ним володів Олег Бахматюк.

Ексвласник банку заявив, що готовий повернутися в Україну, аби поступово погасити 8 млрд грн боргів свого банку і внести 500 млн грн гарантійного внеску.

22 листопада Міністерство внутрішніх справ на вимогу Національного антикорупційного бюро оголосило в розшук ексвласника « VAB Банку».

В інтерв'ю The Page глава ФГВФО Світлана Рекрут підтвердила, що Бахматюк запропонував повернути 8 млрд грн боргів, але після оголошення йому підозри цей процес призупинився.

Раніше в інтерв'ю The Page Олег Бахматюк говорив, що у справі НАБУ його «замовив» глава Офісу президента Андрій Богдан.

«Він керував цими процесами і щодо Каська [першого заступника Генпрокурора Віталія Каська.– Ред.], і щодо Ситника [директора НАБУ Артема Ситника.– Ред.]. Я зустрічався з ним особисто, бачив саму риторику... Ми намагалися знайти конструктив... Богдан – диригент і оператор судового процесу проти мене», — сказав він.

Коментарі

Всі новини