Facebook Pixel

Aston Martin випустила дитячий електромобіль, який коштує дорожче ніж деякі «дорослі»

Aston Martin випустив дитячий DB5, як у Джеймса Бонда: ціна та характеристики. Фото: thelittlecar.co

Aston Martin випустив дитячий DB5, як у Джеймса Бонда: ціна та характеристики. Фото: thelittlecar.co

Англійський виробник спортивних автомобілів Aston Martin випустив дитячий електрокар DB5 No Time To Die Edition, укомплектований різними гаджетами у стилі Джеймса Бонда. Зокрема, автомобіль оснащений іграшковими кулеметами, які виїжджають через отвори для фар. Загалом їх буде випущено всього 125 штук, ціна за один становитиме близько $123 тис. (майже 3,3 млн грн).

Як повідомляє CNN, запас ходу автомобіля складає 126 км, максимальна швидкість 72 км/год.

Новий дитячий електрокар, який є зменшеною версією «бондівського» спортивного родстера, також має номерний знак, що обертається та пристрій для пускання «димової завіси» з вихлопної труби.

Telegram Logo
Дитяча машина як у Бонда за $123 тис. Фото: thelittlecar.co

Дитяча машина як у Бонда за $123 тис. Фото: thelittlecar.co

В Aston Martin DB5 Junior, на відміну від оригінального авто Бонда, немає даху. З огляду на це, в автомобіль може легко сісти дорослий. Розробники наголосили, що їздити на цьому електромобілі дорогами загального користування не можна, однак вони анонсували організацію спеціальних перегонів на цих транспортних засобах.

Додатково. «Справжній» Aston Martin DB5 Джеймса Бонда вперше з'явився у фільмі 1964 року «Голдфінгер». Пізніша версія, створена для просування наступного фільму про Бонда, «Джеймс Бонд: Кульова блискавка», була продана на аукціоні за $6,4 млн у 2019 році. Версія, з якої було зроблено дитяче авто, випущена для фільму «007: Не час помирати».

Коментарі

Всі новини