Facebook Pixel

Apple закрила всі магазини за межами Китаю через коронавірус

Компанія Apple вирішила тимчасово закрити всі свої магазини за межами Китаю через поширення коронавірусу. Про це йдеться в заяві гендиректора компанії Тіма Кука, опублікованому на її сайті.

Клієнти зможуть, як і раніше, користуватися послугами онлайн-магазину. Служба підтримки також продовжить працювати онлайн.

Роздрібні магазини Apple є в США, Австралії, Канаді, Франції, Німеччині, Італії, Туреччини та деяких інших країнах. У більшості країн, включаючи Україну, компанія продає свої товари через офіційних партнерів.

Магазини будуть закриті до 27 березня.

При цьому 13 березня всі магазини Apple в Китаї відновили роботу (але з обмеженим робочим часом). Компанія закрила їх на початку лютого з-за спалаху коронавірусу.

Офіси компанії за межами Китаю перейдуть на більш гнучкий режим роботи. Співробітники, чию роботу можна виконувати віддалено, будуть працювати з дому. Ті, хто приходить в офіс, повинні дотримуватися дистанції зі своїми колегами.

Кук заявив, що компанія зробила висновки з спалаху в Китаї, і що «найефективніший спосіб мінімізувати ризик передачі вірусу – це знизити щільність і максимізувати соціальну дистанцію».

Контекст. Apple вже попередила, що за підсумками кварталу, який закінчується в березні, її дохід виявиться менше очікуваних $63-67 млрд. Америка і Європа є двома найбільшими регіонами Apple, на які припадає близько 70% чистого обсягу продажів компанії.

У першому кварталі 2020 фінансового року, який закінчився 28 грудня, Apple отримала виручку в $91,8 млрд, що на 9% більше, ніж у першому кварталі 2019-го.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉