Facebook Pixel
IT

Apple Car на фінішній прямій: випуск електромобіля прискорили

Електромобіль Apple Car компанія Apple може випустити раніше строку, який обговорювався, а саме в третьому кварталі 2021 року.

Як пише тайваньське видання Economy Daily News, виробники з Тайваню готуються збільшити виробництво компонентів для електромобілів Apple в другому кварталі 2021-го. Видання також зазначає, що компанія таємно тестує десятки прототипів свого авто в Каліфорнії.

Варто зазначити, що раніше ЗМІ поширювали інформацію з посиланням на джерела про те, що Apple Car випустять у період із 2023 до 2025 року. Це стверджував і аналітик Мінг-Чі Куо, але зараз директор великого тайваньського виробника заявив, що компанія хоче запустити електрокари у вересні 2021 року.

Як пише видання Iguides, строки запуску Apple Car 2021 року викликають сумніви. Це пов'язано з пандемією коронавірусу у світі. Крім того, у звіті компанії DigiTіmes, який був випущений цього місяця, йшлося про те, що Apple вела попередні переговори з постачальниками автомобільної електроніки, припускаючи, що її проєкт усе ще перебуває на початковій стадії розроблення. Ба більше, партнер компанії з виробництва — тайваньська компанія TSMC — тільки розробляє чип для автопілота.

Видання уточнює, що, можливо, Apple анонсує свій автомобіль 2021 року, але випускати його почнуть пізніше. «Однак поки що до цієї інформації потрібно ставитися з певною часткою скепсису», — йдеться в матеріалі.

Контекст. Раніше The Page повідомляло, що завод із виробництва iPhone в індійському місті Нарасапура не отримуватиме замовлень доти, доки його власник не виправить ситуацію з зарплатами працівникам. Цей завод належить тайваньській компанії Wistron, з якою Apple поки що заморозила співпрацю.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉