Facebook Pixel

Apple вперше стала коштувати дорожче за нафтогазового державного монополіста Saudi Aramco

Акції Apple 31 липня на торгах біржі Nasdaq подорожчали на 10,5%, до $425 за одиницю. В результаті капіталізація цієї американської IT-компанії склала $1,82 трлн. Таким чином, вперше в історії Apple обігнала саудівського нафтогазового монополіста державну компанію Saudi Aramco за рівнем капіталізації і повернула собі статус найдорожчої компанії в світі. Капіталізація Saudi Aramco оцінюється в $1,76 трлн.

Динаміка курсу акцій Apple

bezymyannyy.png

Контекст. Apple 30 липня відзвітувала про результати діяльності в другому кварталі. Виручка зросла на 11%, до $59,6 млрд, а прибуток — на 12%, до $11,2 млрд.

Аналітики позитивно оцінюють перспективи компанії в умовах триваючої пандемії. Початок навчального року має підігріти попит на планшети і ноутбуки, затримка початку поставок нових моделей iPhone на кілька тижнів не повинна мати істотного впливу на курс акцій компанії. Представники Piper Sandler підняли прогноз по курсу цінних паперів Apple до $450, а в Cowen заклали в свій прогноз значення $470.

Здатність Apple протистояти поточним економічним труднощам визначається і наявністю значного запасу коштів на рахунках. Квартал Apple завершила з $194 млрд вільних коштів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉