Володимир Зеленський призначив його на цю посаду всупереч закону про люстрацію та позиції держдепу США.
Указ глави держави про його призначення з’явився 21 травня.
Богдан за свою кар’єру з початку 2000-х працював у провідних юридичних фірмах країни. Спочатку – в адвокатській компанії «Правіс» та помічником судді Київського апеляційного суду. У 2004 році він став партнером адвокатської фірми «Пукшін і партнери». У 2007-му став керуючим партнером адвокатської фірми «Юридичні радники» (у 2009 р. фірма повернула колишню назву — «Пукшін і партнери»).
Не цурався Богдан і політики. Він двічі балотувався до Верховної Ради: у 2007 році за списками блоку «Наша Україна — Народна самооборона», в в 2014 р. за списками партії Блок Петра Порошенка «Солідарність». Але депутатом так і не став.
А ось на державній службі він був більш успішним. З 2007 по 2010 рр. Богдан працював заступником міністра юстиції України.
Є у нового глави АП і чорні сторінки біографії. З 2010 по 2014 роки він працював в уряді Миколи Азарова на посаді урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики. За це він потрапив під дію закону про люстрацію. І тепер формально не може займати державні посади і працювати в органах державного самоврядування.
У 2014-му Богдан став радником підприємця Ігоря Коломойського, коли той обіймав посаду голови Дніпропетровської облдержадміністрації
З початку президентської кампанії 2019 року новий глава АП був юридичним радником кампанії кандидата на пост глави держави Зеленського.
Джерела газети «Дзеркало тижня» з оточення президента Зеленського повідомили, що спецпредставник Державного департаменту США Курт Волкер настійно рекомендував не призначати Богдана на цю посаду.