Володимир Зеленський призначив його на цю посаду всупереч закону про люстрацію та позиції держдепу США.
Указ глави держави про його призначення з’явився 21 травня.
Богдан за свою кар’єру з початку 2000-х працював у провідних юридичних фірмах країни. Спочатку – в адвокатській компанії «Правіс» та помічником судді Київського апеляційного суду. У 2004 році він став партнером адвокатської фірми «Пукшін і партнери». У 2007-му став керуючим партнером адвокатської фірми «Юридичні радники» (у 2009 р. фірма повернула колишню назву — «Пукшін і партнери»).

Не цурався Богдан і політики. Він двічі балотувався до Верховної Ради: у 2007 році за списками блоку «Наша Україна — Народна самооборона», в в 2014 р. за списками партії Блок Петра Порошенка «Солідарність». Але депутатом так і не став.
А ось на державній службі він був більш успішним. З 2007 по 2010 рр. Богдан працював заступником міністра юстиції України.
Є у нового глави АП і чорні сторінки біографії. З 2010 по 2014 роки він працював в уряді Миколи Азарова на посаді урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики. За це він потрапив під дію закону про люстрацію. І тепер формально не може займати державні посади і працювати в органах державного самоврядування.
У 2014-му Богдан став радником підприємця Ігоря Коломойського, коли той обіймав посаду голови Дніпропетровської облдержадміністрації
З початку президентської кампанії 2019 року новий глава АП був юридичним радником кампанії кандидата на пост глави держави Зеленського.
Джерела газети «Дзеркало тижня» з оточення президента Зеленського повідомили, що спецпредставник Державного департаменту США Курт Волкер настійно рекомендував не призначати Богдана на цю посаду.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також