Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ахметов відповів на звинувачення Зеленського про державний переворот

Ахметов відповів на звинувачення Зеленського про держпереворот. Фото: facebook / scm.ukraine

Ахметов відповів на звинувачення Зеленського про держпереворот. Фото: facebook / scm.ukraine

Власник інвестиційної компанії SCM Рінат Ахметов спростував слова президента Володимира Зеленського про його причетність до державного перевороту в Україні.

«Інформація, оприлюднена Володимиром Зеленським про нібито втягування мене в якийсь держпереворот, є суцільною брехнею. Мене обурює поширення цієї брехні незалежно від того, якими мотивами керується президент», — передає слова найбагатшої людини України прес-служба SCM.

Ахметов також додав:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Моя позиція була і буде однозначною – незалежна демократична та цілісна Україна з Кримом та моїм рідним Донбасом».

Ахметов зазначив, що як громадянин України, найбільший інвестор, платник податків та роботодавець країни він і надалі захищатиме вільну Україну, вільну економіку, демократію та свободу слова.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«І зроблю все, що від мене залежить, щоб авторитаризму та цензури в Україні не було», — підсумував підприємець.

Президент Володимир Зеленський заявив 26 листопада на пресмарафоні, присвяченому екватору його каденції, що отримав інформацію про підготовку держперевороту в Україні та про нібито причетність до нього Ріната Ахметова. Проте президент зазначив, що «не вірить у держперевороти».

Збільшення кількості критики влади на каналах, що належать Рінату Ахметову, Офіс президента пов'язує з ухваленням антиолігархічного закону, а Ахметов вважає, що це «питання до влади», а не до нього.

Коментарі

Всі новини