Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Адвокат Суркісів назвав брехнею їхню причетність до схем у Приватбанку

Ігор (ліворуч) і Григорій Суркіси. Фото: УНІАН

Ігор (ліворуч) і Григорій Суркіси. Фото: УНІАН

Наведені аргументи базуються на недостовірних даних, які не підтверджено жодним офіційним документом. Так прокоментував агентству «Інтерфакс-Україна» адвокат Суркісів статтю, опубліковану американським виданням Chicago morning star.

У ній йдеться про нібито причетність компаній братів Суркісів до виведення $361 млн з Приватбанку. Джерелом інформації названо розслідування міжнародної компанії Kroll.

«Категорично підкреслюємо, що поширена інформація є брехливою, не відповідає дійсності та є відвертою фальсифікацією фактів», — сказав адвокат.

Він уточнив, що ніяких офіційних запитів від Kroll чи інших уповноважених осіб на адресу офшорних компаній Суркісів (Camerin Investments, Sunnex Investments, Tamplemon Investments, Berlini Commercial, Lumil Investments, Sofinam Investments) не надходило.

«Ми також ухвалили рішення невідкладно звернутися до суду з вимогою спростування цієї хибної та недостовірної інформації та захисту своєї ділової репутації», — додав адвокат.

Додатково. Велика Палата Верховного Суду 15 червня розглянула касаційну скаргу Нацбанку, Кабміну та Приватбанку на рішення судів нижчих інстанцій за позовом сім'ї Суркісів. У ході справи вдалося довести зв'язок сім'ї Суркісів з колишніми власниками Приватбанку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини