Facebook Pixel

В Україні представили нову машину для розмінування

В Україні представили нову машину для розмінування

В Україні представили нову машину для розмінування

21 лютого в Україні презентували вже третю модель вітчизняної машини для розмінування. Це презентація розробки, створеної українською компанією efarm pro спільно із сумськими виробниками сільськогосподарської техніки. Про це повідомляє Мінекономіки.

Quote«Ми приділяємо велику увагу підтримці вітчизняних винахідників і виробників, які працюють на сферу протимінної діяльності. Адже налагодження виробництва необхідної техніки та обладнання в Україні дозволить швидше задовільнити потреби операторів і меншим коштом. Окрім того, це нові робочі місця для людей на виробництвах та доходи в бюджет», — зазначила міністерка економіки Юлія Свириденко.

Нова машина для розмінування за своїми характеристиками не поступається кращим західним аналогам. Українська машина створена на основі шасі трактора Т-156 та здатна очищати за годину 5 тисяч квадратних метрів землі. Приблизно стільки ж очищає хорватська DOK-ING MV-10. Вітчизняна розробка продемонструвала також дуже високу щільність обробки землі — відстань між смугами, обробленими робочим механізмом машини, складе лише 2 сантиметри.

Quote«Наразі попереду сертифікація машини та запуск серійного виробництва. Техніка розроблялась компанією efarm pro спільно з виробниками, тож потужності для виготовлення та, в разі необхідності, ремонту машин додатково шукати не потрібно. Враховуючи потреби операторів у машинах для розмінування, попит на техніку буде», — сказав заступник міністра економіки Ігор Безкаравайний.

Акселераційна програма для українських підприємців, які мають інноваційні рішення у сфері гуманітарного розмінування, триває. Розробники, які бажають взяти участь у буткемпі, мають змогу подати заявку на сторінці програми.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉