Facebook Pixel

Рятувальники отримали першу вітчизняну машину для підготовки ґрунту до розмінування

У розпорядження Державної служби з надзвичайних ситуацій надійшла перша машина для підготовки ґрунту до розмінування, розроблена та вироблена в Україні. Презентація машини відбулася 27 жовтня 2023 року на базі Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС. Техніку, придбану за кошти обласного бюджету Харківської області, передав саперам голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Як було зазначено під час презентації, машина для підготовки ґрунту до розмінування, створена харківськими виробниками, — це перша сертифікована вітчизняна машина такого типу. Вона проста у використанні, обслуговуванні та ремонті, коштує порівняно недорого — 5 млн 600 тис. грн. До того ж оператори не матимуть проблем із запчастинами.

Вже найближчим часом отримана саперами техніка вийде працювати на поля. А до кінця листопада до Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС надійде ще одна машина для підготовки ґрунту, закуплена за кошти обласного бюджету.

Quote«Вітаю харківських виробників, які створили першу вітчизняну машину для підготовки ґрунту для розмінування і успішно пройшли сертифікацію. Це хороший приклад для всіх вітчизняних винахідників та виробників. Приклад того, що взаємодія державних, місцевих органів влади, виробників дає швидкий результат. Приклад того, що держава зацікавлена у розвитку і масштабуванні виробництва української техніки та обладнання для розмінування. Ми будемо усіляко сприяти такому розвитку, а також локалізації на базі українських підприємств виробництва техніки закордонних зразків», — зазначила перша віцепрем’єр-міністерка України – міністерка економіки України Юлія Свириденко.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉