Facebook Pixel

Impactpreneurship — програма для тих, хто бажає масштабувати свою бізнес-модель

Impactpreneurship — програма для тих, хто бажає масштабувати свій бізнес-модель

Impactpreneurship — програма для тих, хто бажає масштабувати свій бізнес-модель

«Сінерджі Девелопмент Консалтинг» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» оголосили про старт навчальної програми для підприємців Impactpreneurship. Це комплексна онлайн-програма для підприємців, які планують масштабувати або відновити свій бізнес. Початок навчання 18 вересня 2023 року.

В рамках навчально-менторської програми експерти-практики будуть провідниками на шляху до побудови оновленої системи маркетингу та продажів, впровадження інновацій на підприємстві, антикризового менеджменту, впорядкування юридичних та бухгалтерських аспектів, розробки прибуткової бізнес-моделі, стратегічної роботи з грантами та інвестиціями і створення плану переходу до моделі соціального бізнесу.

Етапи навчання

Теоретичне навчання. Перші три місяці будуть присвячені навчанню, де слухачі поглиблять свої знання у підприємництві та опанують нові інструменти для відновлення або масштабування свого бізнесу. Учасники матимуть доступ до відеолекцій, а також тематичних вебінарів-обговорень із менторами та постійну кураторську підтримку.

Практична частина. Під час навчання учні отримають домашні завдання, які допоможуть застосувати отримані знання на практиці. Ментори програми перевірятимуть роботи та надаватимуть рекомендації.

Окрім теоретичного навчання і практичних занять, на учасників програми чекають огляди грантових програм та стратегічна робота з ними, краш-тести інвестиційних пропозицій та презентація своїх проєктів для інвесторів, знайомство з бізнес-спільнотами Європи та Америки, нетворкінг в колі однодумців.

Менторський супровід

Після завершення теоретичного етапу 50 найактивніших учасників отримають менторську підтримку. Протягом трьох місяців викладачі програми надаватимуть свою експертну допомогу та поради щодо розвитку соціального бізнесу та залучення поворотного і безповоротного фінансування.

Як долучитися?

Долучитися до навчання можуть представники малих та середніх підприємств з усієї України. Окрім цього, підприємство учасника має відповідати наступним критеріям:

  • мати від 2-х років роботи на ринку
  • бізнес має бути зареєстрованим в Україні
  • понад 50% компанії повинно належати громадянам України
  • штат компанії має налічувати до 250 співробітників
  • річний оборот становить від 500 тис. грн/рік
  • ваша компанія має гарну ділову репутацію

У разі відповідності можна сміливо реєструватися за посиланням.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉