Facebook Pixel

Кабінет Міністрів звільнив Мустафу Найєма та двох його заступників

18 червня Кабмін звільнив Мустафу Найєма з посади Голови Держагентства з відновлення та розвитку інфраструктури України. Разом з ним були звільнені його заступники – Андрій Івка та Валерія Іванова.

Про це пише пресслужба уряду.

Чому 18 червня уряд звільнив Мустафу Найєма

Основна причина – за власним бажанням Найєма. 10 червня Мустафа Найєм написав заяву про звільнення з посади голови Агентства відновлення. Напередодні Найєму відмовили в участі у міжнародній конференції щодо відновлення України у Берліні 11−12 червня 2024-го, що також вплинуло на його рішення звільнитися.

Також Найєм повідомив про перешкоди у роботі Агентства відновлення, що почалися у листопаді 2023-го. Першою проблемою він назвав скасування бюджету на проєкти з відновлення та утримання доріг.

Зокрема, голова Агентства відновлення розповів про бюрократію, що сповільнює або навіть зупиняє будівельні роботи, а також про значне скорочення зарплат.

Водночас Мустафа Найєм написав, що за весь час великої війни Агентство не провалило і не зупинило жодного проєкту, військового вантажу чи евакуаційного маршруту.

Хто з 18 червня очолив Держагентство з відновлення

Тимчасовим очільником відомства став Роман Комендант.

Нагадаємо, що 9 травня Верховна Рада звільнила віцепрем’єр-міністра Олександра Кубракова. Це звільнення підтримали 272 нардепи.

Подякувати 🎉