Facebook Pixel
IT
IT

Приватбанк запустив новий Privat24 з можливістю оплати «обличчям»

Автор

Приватбанк випустив остаточну версію онлайн-банкінгу Privat24, а також спільно з платіжною системою Visa запустив технологію біометричної оплати покупок FacePay24 для ритейлу.

Як пише liga.net, у новому додатку банківські картки відображаються горизонтально у вигляді каруселі. Їх можна змінювати або взагалі приховувати. Серед представлених функцій — виписки за рахунками сторонніх банків. Повний перехід на новий додаток очікується до кінця року.

Оновлений додаток також дає можливість скористатися сервісом «оплати обличчям», повідомили у пресслужбі Приватбанку. Для початку користувачеві потрібно активувати оплату FacePay24, зробити три селфі з різних ракурсів та прив'язати до свого обличчя банківську картку Visa.

Для оплати покупки потрібно буде подивитися в спеціальну камеру планшета поруч з касою. Система проведе транзакцію за умови 90% збігу.

За словами голови правління Приватбанку Петра Крумханзла, сервіс «оплати обличчям» буде доступний всім клієнтам та будь-яким офлайн та онлайн-торговцям.

Регіональний менеджер компанії Visa в Україні, Молдові та в. о. регіонального менеджера Білорусі Світлана Чирва вважає, що це змусить споживача та ритейл більш активно переходити на безготівкові розрахунки.

Quote«Біометрія відкриває нові можливості з точки зору автентифікації та безпосередньо здійснення платежів, гарантує їхню безпеку і в подальшому буде значною мірою впливати на розвиток електронних платежів», – додала вона.

FacePay24 використовує систему автоматичного розпізнавання осіб Amazon Rekognition, розроблену експертами Amazon. Вона здатна розпізнавати об'єкти, сцени та особи, а також виявляти неприпустимий контент на зображеннях.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉