Facebook Pixel
IT
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Шифрування повідомлень, створення емодзі та голосові команди: Google анонсувала оновлення Android

Компанія Google анонсувала оновлення операційної системи Android. Деякі з них було представлено в бета-версії, а тепер вони будуть доступними всім власникам смартфонів на Android. Зокрема, оновлення торкнуться емодзі, голосових команд і безпеки повідомлень.

Про це йдеться в повідомленні компанії Google.

Наскрізне шифрування та зберігання повідомлень

Наскрізне шифрування повідомлень в Android. Фото: Google

Наскрізне шифрування повідомлень в Android. Фото: Google

У застосунку Messages з'явиться функція наскрізного шифрування для RCS-чатів. Цю функцію почали тестувати ще в бета-версії в листопаді 2020 року. Тепер Google готова надати таку функцію всім користувачам.

Однак поки що ця функція буде доступною лише під час особистих бесід, але не в групових чатах.

У застосунку також з'явиться функція запису повідомлень. Можна буде позначати важливі повідомлення й переміщати їх до відповідної категорії.

Оголошення про землетруси

Google розширила кількість країн, у яких працює система виявлення землетрусів. Вона попереджає людей, якщо вони перебувають у потенційно небезпечному районі. Спочатку систему запустили в Каліфорнії, а потім у Греції та Новій Зеландії.

Наразі до списку країн додалися:

  • Туреччина;
  • Філіппіни;
  • Казахстан;
  • Киргизстан;
  • Таджикистан;
  • Туркменістан;
  • Узбекистан.

Наступного року Google сподівається запровадити цю функцію в більшій кількості регіонів. Передусім вона з'явиться в регіонах із високим ризиком землетрусів.

Emoji Kitchen

Сервіс Emoji Kitchen для створення смайлів. Фото: Google

Сервіс Emoji Kitchen для створення смайлів. Фото: Google

У Gboard можна буде створювати емодзі з двох різних смайлів завдяки сервісу Emoji Kitchen. Пропозиції смайлів відображатимуться в меню Emoji для тих, хто пише повідомлення англійською, іспанською та португальською.

Assistant Shortcuts

Нова функція Assistant Shortcuts. Фото: Google

Нова функція Assistant Shortcuts. Фото: Google

Оновлення в Android змінять і роботу Google Assistant Shortcuts. Ці ярлики дозволять користувачам переходити у відповідні частини застосунку. Тепер розробники зможуть показувати користувачам інформацію у вигляді віджетів прямо в Assistant.

Голосові команди

Застосунок Google Voice Access, який дає змогу управляти смартфоном за допомогою голосу, одержав функцію виявлення погляду. Завдяки такому оновленню застосунок зможе визначати, з ким розмовляє людина: зі смартфоном чи з іншими людьми.

Застосунок не сприйматиме команди, якщо виявить, що користувач не дивиться на смартфон. Зараз ця функція перебуває в статусі бета-тестування.

Покращення також стосуватиметься введення паролів. Тепер користувачі зможуть вимовляти такі слова, як «знак долара», і їх буде перекладено на символ, а не записано буквально.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини