IT

Підвищена безпека та кастомізація інтерфейсу: який вигляд має новий Android 12

Що нового у Android 12. Фото: 9to5google

Що нового у Android 12. Фото: 9to5google

Цього тижня очікується вихід бета-версії для розробників нової операційної системи Android 12. Однак до мережі вже потрапили скріншоти нового вигляду ОС.

Зміни торкнуться не тільки зовнішнього вигляду інтерфейсу, а й безпеки та функціоналу, передає портал 9to5Google.

Що нового в Android 12

Новий інтерфейс Android 12. Фото: 9to5google

Новий інтерфейс Android 12. Фото: 9to5google

У зовнішньому вигляді змінилися «шторки» та віджети, загалом нова версія Android ще більше нагадує інтерфейс iOS. Також з'явиться можливість змінювати колірні теми інтерфейсу.

Telegram Logo

Також Android 12 матиме підвищену безпеку, відтепер під час запуску програми система попереджатиме про те, які ресурси саме додаток використовує. Наприклад, чи є у нього доступ до камери, мікрофона або GPS. А користувач відразу ж зможе відключити доступ програми до будь-яких ресурсів.

Новий Android 12. Фото: 9to5google

Новий Android 12. Фото: 9to5google

Також у Android 12 може з'явитися можливість використання задньої панелі для тих чи інших дій в системі і додатках шляхом постукування по ній.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Крім того, нововведенням стане й режим багатозадачності, який дозволить користувачеві об'єднувати декілька застосунків у одну задачу та вільно переключатися між ними під час роботи.

Терміни випуску стабільної версії Android 12 поки що не відомі, однак є ймовірність, що Google продовжить традицію та почне її розповсюджувати у третьому кварталі 2021 року.

android-12-design-leak-1.jpg


Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини