Facebook Pixel

IT

IT

Французька компанія перевірила якість мобільного інтернету в Україні. «Київстар» у лідерах

Автор
Фото: media.nperf.com

Фото: media.nperf.com

Мобільний оператор «Київстар» випередив Vodafone (Україна) та lifecell за якістю мережі у 2018 році, йдеться в дослідженні французької компанії nPerf.

Зокрема, середня швидкість передачі даних в мережі «Київстар» досягала 22,7 Мбіт/с на прийом та 13,1 Мбіт/с на передачі. У Vodafone ці показники склали 15 Мбіт/с та 7,6 Мбіт/с відповідно, а у lifecell — 14,9 Мбіт/с та 6,3 Мбіт/с.

За показником якості відеострімінгу кращий результат показав також «Київстар» — 84,6%. За ним слідує lifecell (82,5%) та Vodafone — (73,9%).

Telegram Logo

Водночас найменша затримка проходження сигналу виявилася у lifecell — в середньому 61,6 мс. Від нього трохи відстає «Київстар» — 62,9 мс. У Vodafone цей показник значно вищий — 83,9 мс.

За всіма тестам мобільна мережа «Київстар» набрала 56,57 тис. балів, обійшовши Vodafone майже на 9 тис. балів.

Дослідження швидкості та якості мобільного інтернету проводилося між трьома найбільшими операторами в Україні з 1 липня 2018 року по 30 червня 2019 року. За цей період проведено понад 23,1 тис. тестів в мережах 2G, 3G, 4G. Вони проходили в трьох режимах: звичайний тест швидкості (10,2 тис. вимірювань), перегляд web-сторінок (3,8 тис.) та стрімінг (2,9 тис.). Найбільше випробувань було в мережі «Київстар», у Vodafone та lifecell менше через різницю в радіочастотних ресурсах операторів.

nPerf спеціалізується на вимірюванні швидкості та якості доступу до мережі інтернет. Мережа серверів nPerf складається з більш ніж 350 серверів по всьому світу. Загальна пропускна здатність серверів перевищує 1 Tb/s. Компанія також має вимірювальні сервіси на території України.

Фотогалерея
Фото: media.nperf.com

Фото: media.nperf.com

Фото: media.nperf.com

Фото: media.nperf.com

san.png
Фото: media.nperf.com Thumb Фото: media.nperf.com Thumb san.png Thumb

Коментарі

Всі новини