IT

Facebook видалив кілька тисяч акаунтів, у тому числі з України

Автор

Компанія Facebook видалила 294 персональних акаунти, понад 1,5 тис. сторінок та 32 групи, що були зареєстровані з України, Росії, Таїланду та Гондурасу. Це зроблено в межах протидії «координованій неавтентичній поведінці», повідомив директор компанії з політики кібербезпеки Натаніель Глетчер інформагентству Reuters.

Представник Facebook стверджує, що видалення пов'язано не з контентом, а саме з поведінкою. За його словами, компанія переслідує такі облікові записи в усьому світі після звинувачення в тому, що вона недостатньо швидко розробляє інструменти для боротьби з екстремістським та пропагандистським змістом.

Він також додав, що компанія Facebook «не хоче, щоб її сервіси використовувалися для маніпулювання людьми».

Telegram Logo

Загалом, у період з жовтня 2018-го по березень 2019-го соцмережа видалила понад 3 мільярди фейкових акаунтів. А на початку травня Facebook видалила понад 100 проблемних сторінок, які координувалися з Росії та фокусувалися зокрема на Україні.

За підсумками 2018 року українська аудиторія Facebook зросла на 3 млн осіб. Станом на січень 2019 року загальна кількість користувачів соцмережі в нашій країні становила 13 млн.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини