Facebook Pixel

Майно банку «Київ» в два лоти продадуть з молотка за 1 мільярд гривень

Торги з продажу майна банку «Київ» призначили на 3 вересня. Про це повідомила прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Залишки активів неплатоспроможного банку розділили на два лоти. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону в системі ProZorro.Продажу.

Стартова ціна першого лоту — GL3N210218 — становить 968,4 млн грн. Лот складається з прав вимоги іта нших прав за 126 кредитними договорами з суб'єктами господарювання.

Крім того, в нього увійшли права вимоги за 43 кредитними договорами з фізособами, дебіторська заборгованість та майнові права щодо дебіторської заборгованості на 548 позицій і основні засоби на 393 бланка.

Стартова ціна другого лоту — GL6N210219 — 34,6 млн грн. До нього увійшли майнові права, що випливають з цінних паперів за 6 договорами, укладеними з юридичними особами, та майнові права за 12 кредитними договорами, укладеними з фізичними особами без застави.

Контекст

  • Раніше Фонд гарантування вкладів оголосив про продаж активів 17 проблемних банків зі знижкою в 97%. Крім того, 13 серпня Суд дозволив так званій групі «Приват» продати Промінвестбанк.
  • 20 серпня в Україні продали другий мегапул з активів 12 банків-банкрутів. Мова йде про банки «Фінанси та Кредит», Укрбізнесбанк, «Дельта Банк», Імексбанк, Енергобанк, «Віейбі Банк», Діамантбанк, Фідобанк, «Платинум Банк», «Радикал Банк», банки «Київська Русь» та «Траст».
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉