Facebook Pixel

Удари по українській енергосистемі: про енергетику і вмиральні ями

Юрій Богданов
публіцист, спеціаліст зі стратегічних комунікацій у сфері бізнесу, державного управління та політики

Давайте дещо нагадаю:

  1. Потужні генератори міста закупали для критичної інфраструктури ще в зиму і після зими 2022-2023. Постачання відбувалося протягом усього 2023 року. Те, що вони не знадобилися, нікуди їх не поділо.
  2. Бізнес закуповував генератори зимою 2022-2023, а багато виробництв і 2023. Але вони не знадобилися взимку 2023-2024. І нікуди не поділися. Населення закуповувало генератори. І вони нікуди не поділися.
  3. Європейці і не тільки передали нам сотні потужних і десятки тисяч побутових генераторів. Наприклад, Тайвань нам тільки в Київ надав 10 потужних генераторів, які зараз забезпечують критичну інфраструктуру. Я не буду казати де, ок?

Літо і зима будуть важкими

Але жити далі в тилу треба. Працювати далі в тилу треба. Вірити в країну і нормально переживати побутові незручності заради виживання України — треба. Бо багатьом людям набагато складніше і з побутовими зручностями їм набагато важче.

Крім того, наші енергетики спроможні робити дива. Тому оці всі хник-хник і вмиральні ями мене трохи дратують. Особливо «треба тікати з країни, бо тут буде пекло». Шо, до цього все ок було? Краще ото генератора купіть чи екофлоу у парі з вогнегасником. Користі буде більше.

Ми знаємо, з ким воюємо.

Ми знаємо, що цей режим не дуже відрізняється від нацистів.

Ми знаємо, що це все треба перетерпіти.

А ось атаки на критичну інфраструктуру когось за океаном можуть нарешті розштовхати. Щоб припинили розповідати хуйню про російські НПЗ, які є «цивільним обʼєктом». Минулого разу саме такі атаки так і спрацювали.

Тому спокійніше. Задовбали ці нацисти російські, так. Але подолаємо і це.Допис на Facebook опубліковано з дозволу автора.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]