Володимир Зеленський дотримується свого слова і змушує задуматися. Минулого тижня у Стамбулі президент заявив про швидку легалізацію грального бізнесу в Україні. Тут глава держави послідовний — він обіцяв це зробити ще до свого обрання. У квітні в інтерв'ю «РБК-Україна» Зеленський висловив кілька сміливих ідей. Зокрема, крім зняття заборони грального бізнесу, він підтримав легалізацію медичної марихуани та проституції.
Щодо останнього Зеленський говорив, що її потрібно дозволити в одному з українських міст і обкласти цей бізнес податком. Багато хто вважає, що легалізація проституції дозволить збільшити туристичний потік в Україну. Інші виступають категорично проти цієї ініціативи. зібрало кілька найбільш яскравих висловлювань з цього приводу, які, на наш погляд, відображають полярні думки, які існують в українському суспільстві.
«Раз це неминуче зло, його треба регулювати».
Сергій Корсунський, директор Дипломатичної Академії імені Геннадія Удовенка при МЗС і посол України в Турецькій Республіці 2008-2016 роках:

«Раз це неминуче зло, його треба регулювати. Як з медичною марихуаною: її легалізували, тому що знають, що її все одно всі курять. Потрібно знати норму і регулювати це, і зробити так щоб такий бізнес приносив прибуток. Це більш правильно, ніж підпільні борделі з купою хвороб і наркотиків».
Аліна Сарнацька. Спікер з питань декриміналізації секс-послуг політичної партії «Демократична сокира»:
«Я виступаю не за легалізацію проституції, а за її декриміналізацію. У першу чергу потрібно скасувати кримінальну статтю за сутенерство та адміністративну за проституцію. А легалізувати цю сферу можна тільки після того, як ставлення суспільства до секс-працівників зміниться — щоб вони теж брали участь у регулюванні легалізації. Це потрібно для того, що цією легалізацією не зробити тільки гірше. Адже ті люди, які регулюють закони, нічого не знають про цю сферу».
«Україна буде асоціюватися з дешевим борделем».
Анна Романова, голова підкомітету Верховної Ради з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності:
«Я категорично проти легалізації. Якщо легалізувати проституцію, то молоді дівчата замість того, щоб витрачати роки на навчання і здобувати професії вчителя або лікаря, підуть працювати повіями, будуть отримувати високу зарплату і зможуть претендувати на пенсію. Зараз є тіньовий бізнес у цій сфері, і його немало. Але працювати повіями дівчата все одно бояться через соціальну незахищеність. Після легалізації в Україну будуть приїжджати виключно ті, хто не може дозволити собі платні сексуальні послуги у себе в країні. Україна буде асоціюватися з дешевим борделем. В бордель забезпечений відвідувач не приїде».
Олександр Лієв, голова Асоціації індустрії гостинності України:
«Легалізація проституції, з точки зору економіки, — це здорова розмова. Але це питання потрібно вирішувати з урахуванням культурних особливостей як країни, так і регіонів. Все повинні вирішувати місцеві громади. Легальна проституція може збільшити туристичний потік. У Амстердам, наприклад, їдуть, не для того, щоб подивитися на гарні тюльпани. Але все залежить від громади. Не скрізь хочуть, щоб жінки позиціонували себе як ті, хто бере гроші за секс. Розвивати туризм за будь-яку ціну не можна».