Facebook Pixel

У «Слузі народу» розповіли про кандидатів у Кабмін

Автор

Партія «Слуга народу» запропонувала на розгляд парламенту своїх кандидатів у Кабмін. Так, посаду міністра енергетики і екології може зайняти керівник сектору «Енергетика» BRDO Олексій Оржель, повідомив представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус, передає «Інтерфакс-Україна».

Quote«Ми підтримаємо, проголосуємо», — сказав він.

За словами нардепа від цієї ж франції Богдана Яременка, кандидатури Дмитра Кулеби і Вадима Пристайка запропоновані на посади віцепрем'єра з євроінтеграції та глави МЗС.

Дмитро Кулеба зараз займає посаду постійного представника України в Раді Європи, а Вадим Пристайко — посаду заступника глави Офісу президента.

На посаду міністра оборони запропонований екскерівник проєктного офісу реформ Міноборони Андрій Загороднюк.

Раніше The Page повідомляло, що новим прем'єр-міністром може стати Олексій Гончарук. Його кандидатура вже внесена для включення на голосування.

Міністром юстиції може стати Ірина Венедиктова зі списку «Слуги народу», а Тимофій Милованов – міністром економіки. Також пропонується знову призначити главою Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова. Зі старого складу уряду посаду збереже тільки нинішній міністр фінансів Оксана Маркарова.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉