Суд призупинив ліцензію лоукостера SkyUp. Володимир Омелян вже втрутився у ситуацію

Баришівський районний суд Київської області призупинив дію ліцензії «Авіакомпанії Скайап» щодо перевезення пасажирів повітряним транспортом.

«Заборонити… до вирішення спору по суті. Ухвала підлягає негайному виконанню з дня її прийняття незалежно від її оскарження і відкриття виконавчого провадження», — йдеться в судовій ухвалі.

Суд вирішив, що така міра зменшить ризик порушення прав споживачів. 5 червня SkyUp подала апеляційну скаргу на дану ухвалу до Апеляційного суду Київської області.

Telegram Logo

SkyUp вважає, що прийнята ухвала стосується не лише авіакомпанії, а ще 8 тис. пасажирів на добу. «Ми оцінюємо все це як неправомірні дії, спрямовані проти SkyUp Airlines. Ми закликаємо державну владу втрутитись в дану ситуацію, адже наслідки такого незаконного рішення можуть бути непередбачуваними для великої кількості наших пасажирів, які зараз літають SkyUp Airlines, а також купили квитки на рейси авіакомпанії на багато місяців уперед», — йдеться в заяві.

Також SkyUp вважає рішення суду неправомірним, тому що позивач ніколи не купував квитки в компанії і не був її клієнтом, не міг купити квиток на рейс до Шарм-ель-Шейху, оскільки компанія здійснює туди лише чартерні рейси на замовлення туроператорів.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

У свою чергу міністр інфраструктури Володимир Омелян вважає, що районний суд не має компетенції ухвалювати такі рішення, тим більше в забезпечувальній частині. Про це він повідомив на своїй Facebook-сторінці. «Це є прерогативою виключно Адміністративного суду. Поки я міністр інфраструктури, SkyUp буде літати, і компанії нічого не загрожує. Всі пасажири можуть бути певними, що це стабільна авіакомпанія, яка надає якісні і дешеві послуги, і жодні політичні «рішення» рейдерів не вплинуть на її роботу і розвиток», — написав він.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини