Facebook Pixel

Найдорожча ділянка «пішла» за 13,2 млн грн: державні сільгоспземлі передаються в суборенду

Минулого тижня у рамках проєкту «Земельний банк» ФДМУ в електронній системі «Prozorro.Продажі» провів 25 аукціонів суборенди державних земель на суму 27,4 млн грн (+5,5 млн грн ПДВ). На аукціони було виставлено земельні ділянки у Кіровоградській, Закарпатській, Хмельницькій, Київській та Житомирській областях загальною площею 1246,7 га. Загальна кількість пропозицій на торгах – 150 (в середньому 6 на один лот).

Найдорожчою виявилася земельна ділянка у Київській області площею 179 га, за яку змагалися 13 учасників. Вартість ділянки зросла майже у 13 разів – до 6,8 млн грн. Один гектар ділянки коштував 38 тис. грн.

Після підписання договорів суборенди з ТОВ «Державний земельний банк» та повної сплати вартості лотів з урахуванням ПДВ учасники матимуть право користування ділянками на 14 років.

За перший місяць онлайн-аукціонів з суборенди держземель у системі «Прозорро.Продажі» всього провели 93 аукціони, на яких було виставлено 4,7 тис. га земель. Фінальна сума переможних ставок на цих аукціонах складає 139 млн грн без ПДВ (в середньому 29,6 тис. грн за гектар).

З моменту старту проєкту «Земельний банк» найдорожчою є ділянка на Кіровоградщині площею 514,8 га. За неї на аукціоні 7 листопада змагалися 10 учасників. Фінальна ставка – 13,2 млн грн (25,6 тис. грн за гектар).

Аукціони суборенди державних земель

Аукціони суборенди державних земель


Подякувати 🎉