Facebook Pixel

Страхування розширено на всі невоєнні морські перевезення

Перший віце-прем'єр – міністр економіки Юлія Свириденко

Перший віце-прем'єр – міністр економіки Юлія Свириденко

Програма страхування UNITY, яку реалізують компанії Marsh McLennan та Lloyd's of London спільно з урядом України, значно розширюється. Застрахувати можна буде не лише морські перевезення зерна та інших продовольчих товарів, а й судна, що перевозять усі невоєнні вантажі, такі як залізняк, сталь та контейнери. Про це оголошено 1 березня у Лондоні у рамках візиту до Великої Британії української делегації на чолі з першою віцепрем'єркою – міністеркою економіки Юлією Свириденко.

За її словами, завдяки UNITY ставки страхування на комерційному ринку знизилися вдвічі. Ставка у межах UNITY становить 0,75% для агропродукції.

«Marsh McLennan підтримує Україну – допомагає їй залучити глобальні інвестиції для відновлення країни та відновлення її та економіки. Ми раді розширити державно-приватне партнерство з українським урядом», – сказав президент Marsh McLennan Джон Дойл.

Джон Ніл, генеральний директор Lloyd's, додав: «Нові партнерські відносини між державним та приватним секторами, включаючи розширення програми UNITY, є візитною карткою ринку Lloyd's, об'єднуючи експертів зі страхування та політиків разом для вирішення складних ризиків».

До страхового інструменту UNITY мають доступ усі міжнародні брокери, до яких можуть звернутися власники суден та українські експортери.

Контекст Програма UNITY стартувала у листопаді 2023 року. Вона пропонує страхування КАСКО та окремий захист та відшкодування (P&I) від військових ризиків за значно зниженими преміями порівняно зі стандартними ринковими цінами.

Розроблений механізм здешевлення страхування морських перевезень у територіальних водах України UNITY передбачає, зокрема, створення фонду компенсації першої частини збитків судновласникам та фрахтувальникам шляхом випуску державними українськими банками (Укрексімбанком) резервних акредитивів, підтверджених німецьким DZ Bank.

Андеррайтери Lloyd's of London надають до 50 млн доларів на страхування КАСКО та P&I від військових ризиків. UNITY доступний клієнтам всіх зареєстрованих брокерів Lloyd's of London.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉