Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

США відтермінували російський дефолт

Міністерство фінансів США Фото: coingape.com

Міністерство фінансів США Фото: coingape.com

Представник Мінфіну США сказав, що виплати Росії за суверенним боргом у доларах попри санкції щодо Центробанку РФ можливі до 25 травня. Введені США обмеження не перешкоджають платежам з обслуговування боргу до цього строку, після чого для них буде потрібна спеціальна ліцензія, повідомило Bloomberg.

Особам у США дозволено до 25 травня «отримувати відсотки, дивіденди або платежі за борговими паперами або акціями від ЦБ, ФНД і Мінфіну», йдеться в коментарі.

Нагадаємо: РФ мала виплатити купони на $117,2 млн за двома випусками доларових облігацій. На рахунках РФ необхідні кошти є, але вони заморожені через санкції США.

Проте Мінфін РФ відправив валютні платіжні доручення до банків. Якби вони повернули їх без реалізації, то Росія виплатила б купон у рублях. Це стало б порушенням зобов'язань перед власниками облігацій і вважалося б технічним дефолтом.

РФ мала б 30 днів для конвертації виплат у валюту. Якби вона цього не зробила, то рейтингові агенції оголосили її дефолт за борговими зобов'язаннями.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини