Facebook Pixel

Skytrax назвала найкращі аеропорти світу 2024 року: сінгапурський Чанги більше не №1

Skytrax назвала найкращі аеропорти світу 2024 року

Skytrax назвала найкращі аеропорти світу 2024 року

За даними рейтингової компанії Skytrax (премія World Airport Awards), сінгапурський Чангі поступився званням найкращого аеропорту в світі аеропорту Хамад у Досі (Катар). Раніше Хамад був визнаний найкращим у 2021 та 2022 роках. Цього року Хамад став найкращим аеропортом у світі для шопінгу.

Довідка. Skytrax, Міжнародна рейтингова організація повітряного транспорту, була заснована у 1989 році та базується в Лондоні. Рейтингування проводиться за результатами аналізу анкет, що їх заповнюють пасажири понад 100 національностей. Цього року анкети заповнювали із серпня 2023 року до березня 2024 року. У ході опитування оцінювалася якість обслуговування клієнтів за ключовими показниками ефективності послуг та продуктів в аеропортах: реєстрація, прибуття, трансфер, шопінг, охорона та ін.

Сінгапурський Чанги 12 разів визнавався найкращим аеропортом світу за версією Skytrax, зокрема посідав перше місце послідовно з 2013 до 2020 року і знову у 2023 році. В опитуванні цього року він отримав титули «Найкращий аеропорт в Азії» та «Найкраща імміграційна служба аеропорту».

Сеульський аеропорт Інчхон піднявся на третє місце – з 4-го у 2023 році – і був названий найсприятливішим для сімей аеропортом у світі за цей рік.

Токійський Ханеда зайняв четверте місце і був названий «Найчистішим аеропортом у світі». У 2023 році він обслужив 70 мільйонів пасажирів – більше, ніж будь-який інший аеропорт у списку Skytrax.

Інший великий аеропорт Токіо – Наріта – зайняв п'яте місце. Він був відзначений якістю обслуговування клієнтів і отримав також титул «Кращий персонал аеропорту».

Skytrax: найкращі аеропорти світу у 2024 році

  1. Доха Хамад
  2. Сінгапур Чангі
  3. Сеул Інчхон
  4. Токіо Ханеда
  5. Токіо Наріта
  6. Париж Шарль де Голль
  7. Аеропорт Дубая
  8. Аеропорт Мюнхена
  9. Аеропорт Цюріха
  10. Аеропорт Стамбула
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉