Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Представники ОП та бізнесу по-різному розповіли про свою зустріч

В Офісі президента відбулася зустріч із представниками бізнесу

В Офісі президента відбулася зустріч із представниками бізнесу

Учора, 20 травня, керівник Офісу президента Андрій Єрмак провів зустріч із представниками коаліції бізнес-спільноти «Національна платформа малого та середнього бізнесу». У ній взяли участь представники CEO Club Ukraine, Board, Спілки українських підприємців, Торгово-промислової палати України та заступник керівника ОП Ростислав Шурма.

Що розповів про зустріч Офіс президента

Єрмак зазначив, що зустріч націлена на налагодження діалогу влади з бізнесом для координації у питаннях економічної політики держави.

"Для нас дуже важливо почути вас. Для нас важливо, щоб усі ухвалені рішення були як мінімум проговорені. Щоб ми чули про всі ризики, усі ваші зауваження. Хочемо з вами поспілкуватися до того, як буде ухвалено будь-які рішення», – сказав він.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Представники бізнес-спільнот відзначили, що на сьогоднішній день через бойові дії підприємці втратили ринки збуту, людей, логістичні ланцюги, а подекуди – і виробничу базу, яку треба відновлювати.

Вони висловилися за необхідність удосконалення податкової системи України, щоб надати бізнесу більше свободи.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Глава ОП погодився, що податкове законодавство вимагає змін та актуалізації відповідно до нинішніх умов.

Було констатовано, що владна команда і представники бізнесу не мають концептуальних світоглядних розбіжностей щодо того, куди має рухатися країна в економічному плані. Питання лише в імплементації рішень, йдеться у повідомленні ОП.

«У нас немає принципових протиріч щодо будівництва вільної економіки. Є точкові питання в окремих секторах, зокрема у податковій системі, які домовилися опрацювати», – зазначив Шурма.

Учасники домовилися про створення робочої групи, до якої увійдуть представники влади та бізнес-спільнот. Вона збиратиметься на регулярній основі для розробки економічної політики.

Що розповіли про зустріч представники бізнесу

Повідомляючи про зустріч, Андрій Длігач, голова Board, написав, що її причиною було звернення українського бізнесу до президента про економічну політику України та усунення народного депутата Данила Гетманцева від її створення.

Представники бізнесу одразу заявили, що вимоги бізнесу – не так усунення Гетманцева, як приведення у відповідність передвиборним обіцянкам президента економічної політики влади, а також переформатування роботи Національної ради відновлення.

Також акцент було зроблено на необхідності відновлення довіри бізнесу до команди влади з економічних реформ, оскільки воно похитнулося після останніх дій та заяв Гетманцева та міністра фінансів Сергія Марченка.

За словами Длігача, на зустрічі узгодили такі позиції:

  1. Довіра бізнесу до влади є важливою умовою для відновлення української економіки.
  2. Існуючі проблеми відносин є наслідком комунікаційної неузгодженості, невдалого формату організації роботи Національної ради відновлення.
  3. Зберігається прихильність до побудови вільної економіки, проведення дерегуляції та приватизації. Питання податкової системи запропоновано перевести в режим професійної дискусії та спільного вироблення рішень.
  4. Неправомірний тиск на бізнес неприпустимий, такі явища будуть під пильною увагою ОП.

Бізнес очікує протягом двох тижнів публічної заяви від Офісу президента щодо основ економічної політики.

283028469-5388700984494213-1447941486274440646-n.jpg


Коментарі

Всі новини