Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ОПЕК прогнозує падіння попиту на нафту до кінця року

Нафтовий картель представив спадний прогноз на нафтовому ринку на частину 2019 року. Про це йдеться в щомісячній доповіді ОПЕК, передає Reuters.

У своєму щомісячному звіті організація знизила прогноз зростання попиту на нафту в 2019 році на 40 тис. барелів на добу. Зараз попит на нафту становить 28,1 млн барелів на добу.

При цьому ОПЕК прогнозує невеликий профіцит нафти на ринку в 2020 році. Зростання видобутку нафти конкурентів у 2020 році водночас дасть привід для збереження угоди ОПЕК+, відзначає організація.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Попит на нафту ОПЕК наступного року складе в середньому 29,4 млн барелів на добу. Це на 1,3 млн барелів на добу менше, ніж у 2019 році. Правда, цей прогноз — на 140 тисяч барелів на добу вище в порівнянні з попереднім прогнозом ОПЕК.

Контекст

  • «Ведмежий» прогноз як результат уповільнення зростання економіки виник на тлі торгового спору між США і Китаєм. Ще однією причиною ОПЕК вважає вихід Великобританії з Євросоюзу.
  • Всі ці події можуть змусити ОПЕК і її партнерів продовжувати політику скорочення виробництва для підвищення цін на нафту. На такі кроки може піти Росія, на них натякають і чиновники в Саудівській Аравії.
  • Представники країн ОПЕК+ продовжили угоду про скорочення видобутку нафти до 31 березня 2020 року. Але країни ще можуть змінити квоти, якщо стан справ у нафтовій галузі покращиться.
  • Угода організацій країн-експортерів нафти, Росії та інших виробників (ОПЕК+) за скорочення видобутку нафти працює з початку 2017 року. На перше півріччя 2019 року обсяг контракту узгоджений у розмірі 1,2 млн барелів на добу.
Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини