Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Офіційна гривня втратила 26 копійок в очікуванні на введення в Україні надзвичайного стану

Офіційний курс долара в Україні на 24 лютого 2022 року. Фото: НБУ

Офіційний курс долара в Україні на 24 лютого 2022 року. Фото: НБУ

На четвер, 24 лютого, НБУ встановив офіційний обмінний курс на рівні 29,25 грн за долар. Це на 26 копійок більше, ніж курс на 23 лютого. Курс формувався на тлі очікування запровадження в Україні надзвичайного стану.

kurs-23-fevralya.jpg

Під час відкриття торгів на міжбанку о 10:00 дилери орієнтували клієнтів на доларовий коридор на сьогодні в межах 28,95 — 29,35 грн. Ринок швидко почав набирати обертів, повідомляє профільне видання «Мінфін».

До 11:00 доларові торги проходили з перевищенням попиту над пропозицією. Курс поступово зростав.

До 12:00 торги досягли піку активності. Попит перевищував пропозицію. Проходили операції із сумами до 1 млн доларів з очевидною грою на підвищення.

До 13:00 на ринку спостерігався ажіотаж. Котирування йшли вгору на тлі новин про можливе запровадження надзвичайного стану в Україні. НБУ задовольняв найдорожчі заявки від покупців валюти для перешкоджання падінню гривні.

Після обіду доларові торги зберегли активність, напруга не спадала, попит на валюту зберігався високий, незважаючи на зусилля Нацбанку.

Динаміка курсу долара на міжбанку 23 лютого

mezhbank-23-fevr.jpg

Ослаблення гривні відбувалося і на готівковому ринку, де з початку дня котирування купівлі зросли з 29 до 29,2 грн за долар, водночас курс продажу — з 29,3 до 29,7 грн. На готівковому ринку серед фізосіб курс гривні впав до 30 грн, повідомило агентство «Інтерфакс-Україна».

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини