Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кінотеатр «Київ» повідомив про рейдерське захоплення. КМДА має свою версію

Фото: «Культурний центр «Кінотеатр «Київ»

Фото: «Культурний центр «Кінотеатр «Київ»

Культурний центр «Кінотеатр «Київ» повідомив про рейдерське захоплення своєї будівлі та закликав містян приходити на допомогу.

Про це на своїй сторінці у Facebook написало керівництво кінотеатру.

«Почалося силове захоплення кінотеатру «Київ». Вибивають двері. Всі, кому небайдуже, і хто поруч, підтягуємося до кінотеатру», — йдеться в заяві.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Також керівництво повідомило, що муніципальна варта заблокувала всі входи до будівлі, а працівників та активістів замкнула всередині. Як повідомила «Детектору медіа» директорка «Культурного центру» Вілія Бондаренко, невідомі, що захопили будівлю, вимагають звільнити її на користь нового орендаря.

Наразі, як пише «Детектор медіа», координаторка національних та міжнародних проектів «Київкінофільму» Олена Бабій назвала події, що відбуваються в кінотеатрі, інвентаризацією. Її проводять представники комунального підприємства, а після працівники закладу повернуться на свої робочі місця.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Версію про інвентаризацію підтвердила і старша інспекторка відділу комунікації Головного управління Національної поліції у місті Київ Анна Шевчук.

Зараз Культурний центр «Кінотеатр «Київ» у суді оскаржує результати конкурсу про оренду будівлі. Його 15 квітня виграла компанія «Сінема Центр». Договір передбачає, що орендар сплачуватиме до бюджету понад 2 млн грн щомісяця. Наступне засідання суду щодо цієї справи заплановане на 18 червня 2019 року.

До цього «Культурний центр» орендував кінотеатр протягом 20-ти років.

Коментарі

Всі новини