Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ірпінь став отримувати воду з Києва – КМДА

Фото: «Укрводоканалекологія»

Фото: «Укрводоканалекологія»

Спільними зусиллями «Київводоканалу», «Ірпіньводоканалу», «Житомирводоканалу» та підрядних організацій завершено прокладання водопроводу до міста Ірпіня, повідомили в КМДА.

Прокладено дві нитки поліетиленових труб діаметром 160 мм завдовжки 7 км і облаштовано водопровідні колодязі.

Труби по 430 метрів завдовжки транспортувалися на великих барабанах, що значно скоротило швидкість монтажу. Тепер Ірпінь з'єднаний із водопровідною системою Києва, і вода в місто постачатиметься зі столичних водопровідних станцій.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Роботи здійснювалися завдяки фінансуванню та за підтримки благодійних організацій, зокрема Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні.

Як повідомили в «Київводоканалі», вони вже давно були готові до утворення так званої Київської агломерації та постачання води до прилеглих населених пунктів, адже столичне водопровідне господарство має вільні потужності. Водночас у містах-сателітах спостерігалася суттєва нестача якісної питної води, а місцеві водозабори не могли забезпечити реальні обсяги водоспоживання.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Під час боїв водопровідно-каналізаційне господарство Ірпеня було зруйновано, і ситуація стала критичною, тому роботи розпочалися одразу після звільнення міста.

irpen.jpg


Коментарі

Всі новини