Facebook Pixel

Найбагатші люди світу 2023 року

Найбагатші люди світу 2023 року

Найбагатші люди світу 2023 року

Сучасний світ неабияк захоплюється феноменом багатства, а Bloomberg Billionaires Index став своєрідним «барометром» для його вимірювання. Цей індекс надає змогу краще зрозуміти, хто ж насправді володіє найбільшими фінансовими ресурсами у світі.

Що таке Bloomberg Billionaires Index, хто потрапив у «клуб 100+ мільярдерів» та з яких вони країн, розповідає The Page.

Що таке Bloomberg Billionaires Index

Індекс мільярдерів Bloomberg Billionaires Index — це щоденний рейтинг 500 найбагатших людей світу на основі їхніх статків. За словами його авторів, джерелом інформації слугують «дії на фондовому ринку, економічні показники та новини». Індекс оновлюється щодня після закриття торгів у Нью-Йорку.

Редакційна політика індексу виключає з рейтингу його засновника і мажоритарного власника мільярдера Майкла Блумберга.

Хто вони – найбагатші люди в світі

Bloomberg Billionaires Index показує, що найексклюзивніший клуб світу натепер складається з американців. Винятком став лише француз Бернар Арно, що має $191 млрд cтатків і посідає друге місце. Найцікавіше те, що більшість зі списку — це американські технологічні мільярдери. А найбагатший з «клубу» – генеральний директор Tesla Ілон Маск має зростання статків майже у $100 млрд за рік.

Хто має стомільярдні статки станом на початок серпня 2023 року

Хто має стомільярдні статки станом на початок серпня 2023 року

Пандемія та повномасштабне вторгнення спричинили обвал фондових ринків. Це відкинуло назад потенційних членів клубу індійських промислових магнатів Мукеша Амбані та Гаутама Адані. Перший потрапляв до клубу у жовтні 2021-го і на початку 2022-го, а другий — на початку 2023-го. Гаутам Адані довго у списку не протримався, оскільки потрапив у скандал із звинуваченнями у масштабній корупції у межах його бізнес-імперії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉