Facebook Pixel

Виступ глави ФРС тривав 8 хвилин і позбавив мільярдерів статків на десятки мільярдів

Найбагатші люди світу втратили щонайменше $30 млрд після виступу 26 серпня глави ФРС США Джерома Пауелла. Виступ чиновника тривав лише вісім хвилин, під час нього він припустив, що у майбутньому відсоткові ставки продовжать зростати, щоб стримати зростання інфляції.

На тлі цього висловлювання американський фондовий ринок просів. Індекс S&P 500 впав на 3,4%, показавши найгірший результат із середини червня. Індекс Nasdaq 100, до якого входять акції Microsoft, Amazon, Tesla та Alphabet, показав падіння більш ніж на 4%.

Акції багатьох компаній подешевшали, тому стали меншими та оцінки станів їх власників.

За даними журналу Forbes, статки найбагатшого бізнесмена у світі – глави Tesla Ілона Маска знизилися на $5,4 млрд, до $257,3 млрд. Основний власник групи LVMH Бернар Арно втратив $4,5 млрд, його статки скоротилися до $161,7 млрд. Капітал засновника Amazon Джеффрі Безоса скоротився на $6,5 млрд, до $155,3 млрд.

Індійський мільярдер та власник Adani Group Гаутам Адані став єдиним зі списку десяти найбагатших людей світу, який не втратив свої гроші. Його статки зросли на $1,6 млрд, до $140,1 млрд.

За підрахунками Bloomberg, найбагатші американці сумарно втратили до $78 млрд після промови Пауелла.

Втрати мільярдерів за день та з початку 2022 року

poteri-milliarderov.jpg


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉