Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Топ-10 економічних подій тижня з 18 по 23 жовтня

Зростання ВВП в Україні прискорилося до 2,9%. Фото: Кіровоградська ОДА

Зростання ВВП в Україні прискорилося до 2,9%. Фото: Кіровоградська ОДА

1. НБУ погіршив оцінку зростання ВВП і зберіг цільовий показник інфляції

Національний банк України погіршив оцінку зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) країни в 2021 році з 3,8 до 3,1%, але зберіг цільовий показник споживчої інфляції в 9,6%.

Детальніше

2. Зростання ВВП прискорилося до 2,9%

Зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) України за підсумками січня — серпня прискорився до 2,9% в порівнянні з 2,1% за підсумками січня — липня. Такі дані навело Міністерство економіки.

Детальніше

3. Обрано нового голову Верховного суду

Пленум Верховного суду таємним голосуванням обрав нового голову суду — ним став секретар Великої палати Верховного суду Всеволод Князєв. Він займе цю посаду 1 грудня 2021 року по завершенні каденції нинішнього голови суду Валентини Данішевської.

Детальніше

4. Україна і МВФ домовилися про новий транш кредиту

Місія Міжнародного валютного фонду і уряд України досягли угоди на рівні персоналу (staff-level agreement, SLA) щодо перегляду програми фінансування stand by, що відкриває можливість отримання кредиту в $700 млн.

Детальніше

5. Брак вугілля загрожує дефіцитом електроенергії в Україні

Теплові електростанції з 1 травня по 18 жовтня поставили в об'єднану енергосистему України в два рази менше електроенергії, ніж в минулому році, — майже на 2,4 млрд кВт*год.

Детальніше

6. Рада внесла зміни до закону про НБУ

Прийняти цей закон Україна взяла на себе зобов'язання в меморандумі з МВФ. Зміни спрямовані на підвищення незалежності роботи Нацбанку.

Детальніше

7. Регулятори назвали стабільною фінансову ситуацію в Україні

Рада з фінансової стабільності зробила висновок, що зараз немає істотних загроз стабільності фінансової ситуації в Україні. Про це йдеться в спільному пресрелізі Мінфіну і НБУ.

Детальніше

8. Проект держбюджету-2022 поки не прийнятий в першому читанні: «хотілки» депутатів задовольнити неможливо

Міністр фінансів Сергій Марченко сказав, що всі пропозиції депутатів щодо збільшення видатків держбюджету стоять 86 трлн грн, і реалізувати їх неможливо. Тому нардепи стали вирішувати, що можна прибрати. Обговорення затягнулося.

Детальніше

9. Біткоін оновив історичний максимум

Ціна біткоіну в моменті досягала $66 100 на найбільшій в світі кріптовалютної біржі Binance. Сукупна капіталізація кріптовалютного ринку перевищила $2,6 трлн. Причиною зростання став запуск першого кріптовалютного фонду на Нью-Йоркській фондовій біржі.

Детальніше

10. НБУ зберіг облікову ставку на колишньому рівні

Правління Національного банку зберегло облікову ставку на рівні 8,5% річних. Це узгоджується з метою зниження інфляції до 5% в кінці наступного року відповідно до базового сценарію оновленого макроекономічного прогнозу.

Детальніше

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини