Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Всеволод Князєв став новим головою Верховного суду

Верховний Суд обрав Всеволода Князева новим головою. Фото: facebook

Верховний Суд обрав Всеволода Князева новим головою. Фото: facebook

Пленум Верховного Суду в п'ятницю, 22 жовтня, таємним голосуванням обрав нового голову Верховного Суду — ним став секретар Великої палати Верховного Суду суддя Всеволод Князєв. Він обійматиме цю посаду з 1 грудня 2021 року після завершення каденції нинішнього голови суду Валентини Данішевської.

За кандидатуру Князєва на посаду голови суду проголосували 98 суддів Верховного Суду, повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна».

За суддю Касаційного господарського суду в складі Верховного Суду Володимира Погребняка свої голоси віддали 49 суддів, за суддю Верховного Суду в складі Касаційного цивільного суду Олега Ткачука — 7 суддів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Отже, більшістю голосів пленум Верховного Суду обрав новим головою суду Князєва.

На пленумі були присутні 169 суддів Верховного Суду, 163 бюлетені було визнано дійсними. 9 суддів не підтримали жодного з трьох кандидатів на посаду голови суду. Рішення вважається ухваленим за підтримки кандидата більшістю голосів.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Пленум Верховного Суду постановляє обрати головою Верховного Суду строком на 4 роки з 1 грудня 2021 року суддю Верховного Суду Князєва Всеволода Сергійовича», — повідомила голова Верховного Суду Валентина Данішевська. За таку постанову проголосували 160 суддів, голоси «проти» були відсутні.

Князєв склав присягу члена Вищої ради правосуддя як голова Верховного Суду й подякував суддям за підтримку, запевнивши, що докладе всіх зусиль, щоб виправдати надії суддівського корпусу.

«Я поговорю з кожним суддею, з'ясую всі проблеми, і всі разом ми будемо рухатися вперед. Ми побудуємо сильну судову владу», — сказав Князєв.

Зі свого боку чинний голова суду Валентина Данішевська додала: «Сподіваюся, за той час, який у мене залишається, передати всі повноваження... Я попрацюю над тим, щоб ви не відчули цього переходу, і Всеволод Сергійович був готовий до виконання цих функцій».

Голова Верховного Суду Валентина Данішевська оголосила, що йде у відставку. Вона також заявила про намір завершити кар'єру судді 8 жовтня на пленумі ВС.

Коментарі

Всі новини